RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg kitchen essentials.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-Z14857 kitchen essentials
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-Z14857 2.6 Inch Timer Mechanical 3 Min Bell For Wells Waffle Baker
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z14857 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z14857 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z14857 3 Min Bell Timer Double D Flats Common Post Mount., For Wells Timer Knob Order Non-stock # 2r-30447., Gen Use Timer Knob # 22-1111, Wells Waffle Baker Wb-1 Wb-2
