Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2P-Z11665 OEM Pump Block High-Grade Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1252623
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z11665 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z11665 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2P-Z11665 OEM Pump Block High-Grade Corrosion-Resistant Metal
$30.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z11665 Pump Block