RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-Z10267 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-Z10267 2.65 Inch Right Spring OEM Component Corrosion Resistant Alloy Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z10267 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z10267 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-Z10267 Spde2 Right Spring

