RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2P-8902500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2P-8902500 0.625 Inch OD Spring E to Support Industrial Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2P-8902500 |
| Manufacturer Part # | 2P-8902500 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2P-8902500 .625in Odx4.687 Spring E
