RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-8354 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-8354 2.1 Inch Electric Connector Twist Lock L5 15A
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-8354 |
| Manufacturer Part # | 2P-8354 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-8354 Cap Twist Lock L5 15p
