- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 2P-72901-08 4.15 Inch Adjustable Cstr for 72901 07
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-72901-08 |
| Manufacturer Part # | 2P-72901-08 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-72901-08 Cstr 3 Adj For 72901 07
