RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2P-51001-01 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2P-51001-01 2.55 Inch Spring Oven Left Hand Door High Strength Steel
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2P-51001-01 |
| Manufacturer Part # | 2P-51001-01 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2P-51001-01 Spring Ovn Lh Door
