RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-45449 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-45449 OEM Spring Drawer Durable Mechanism Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-45449 |
| Manufacturer Part # | 2P-45449 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-45449 Spring Drawer Lf Rw 1hd