RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-43763 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-43763 4.9 Inch Stripping Drawer Stainless Steel for Food Prep
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2P-43763 |
| Manufacturer Part # | 2P-43763 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2P-43763 Cstr Swvlw/brke 5 Tall
