RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-303048 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-303048 5.85 Inch Caster Swivel with Brake Corrosion Resistant
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-303048 |
| Manufacturer Part # | 2P-303048 |
| Height | 5.15" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-303048 Caster Swivel W/brake