RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-200648 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-200648 2 5/8 Inch Outer Diameter 32 Tooth Sprocket with Set Screws
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-200648 |
| Manufacturer Part # | 2P-200648 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-200648 Inner Diameter 5/16" Shaft Hole, 8 Mm Shaft Hole, Outer Diameter 2 5/8", 67 Mm, Includes 2 Set Screws, Type 32-tooth
