Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2P-1525101 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2P-1525101 3 Inch Cleaner Chrome Commercial - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-1525101 |
| Manufacturer Part # | 2P-1525101 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 6.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-1525101 Cleaner Chrome Mkg
