RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2O47099 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2O47099 11 Inch Ansul Cartridge Lt 20 R Gas Fire Safety Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2O47099 |
| Manufacturer Part # | 2O47099 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2O47099 Ansul Cartridge Lt 20 R