- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2NZ8817 14 Inch Electric Heating Element Foil 65w for Food Warming
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2NZ8817 |
| Manufacturer Part # | 2NZ8817 |
| Height | 2.5" |
| Width | 14.7" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2NZ8817 Heating Element 65w Foil