RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2NZ3800 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2NZ3800 4.55 Inch Electric Heating Element Stainless Steel to 1250w
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2NZ3800 |
| Manufacturer Part # | 2NZ3800 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2NZ3800 Element 1250w 240v