Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2NZ2235 10 Inch OEM Element Gas - Durable Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1251819
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2NZ2235 |
| Manufacturer Part # | 2NZ2235 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2NZ2235 10 Inch OEM Element Gas - Durable Corrosion-Resistant Metal
$149.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2NZ2235 Element