RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2NZ16630 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2NZ16630 2.25 Inch Electric Heating Element with 86W for Foodservice
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2NZ16630 |
| Manufacturer Part # | 2NZ16630 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2NZ16630 Element 86w120v 16