RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2NZ13929 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2NZ13929 5.05 Inch Infrared Burner Gas Stainless Steel Compact Reliable
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2NZ13929 |
| Manufacturer Part # | 2NZ13929 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 4.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2NZ13929 Infrared Burner Gas