RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2N76720UL coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2N76720UL Electric Element 5.95 Inch Stainless Steel 4000W
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2N76720UL |
| Manufacturer Part # | 2N76720UL |
| Height | 5.1" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2N76720UL Element 240v 4000w