RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N4681 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N4681 2.65 Inch OEM Electric Element Top for Commercial Ovens
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N4681 |
| Manufacturer Part # | 2N4681 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N4681 Element Top