RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N40566UL push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N40566UL 7.7Inch Electric Heating Element 900W for Commercial Ovens
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2N40566UL |
| Manufacturer Part # | 2N40566UL |
| Height | 0.6" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2N40566UL Elem 120v 900w Mdmw 1
