Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2N40526UL coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2N40526UL 2.1 Inch Electric Heating Element 1650W for Industrial Equipment
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N40526UL |
| Manufacturer Part # | 2N40526UL |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N40526UL Elem 220v 1650w Hmp
