RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N30396UL hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N30396UL 7.5 Inch Electric OEM Heating Element Stainless Steel with High Wattage
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N30396UL |
| Manufacturer Part # | 2N30396UL |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N30396UL Element 120v 1200w M P
