FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2N11090-16 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N11090-16 17 Inch Electric Oven 11kw with Stainless Steel
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2N11090-16 |
| Manufacturer Part # | 2N11090-16 |
| Height | 7.1" |
| Width | 17" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 6.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2N11090-16 208/240v Ele Ecco Oven 11kw
