RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2N1105029 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N1105029 23 Inch Electric Oven Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2N1105029 |
| Manufacturer Part # | 2N1105029 |
| Height | 0.6" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2N1105029 Elmnt 36oven 480v 9 (cc
