RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-Z9325 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-Z9325 8.75 Inch Top Element Electric OEM Stainless Steel Heating
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z9325 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z9325 |
| Height | 3.2" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Z9325 Top Element 120 Sta
