FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-Z6603-208 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-Z6603-208 10 Inch Electric Element with Stainless Steel - 6kW
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z6603-208 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z6603-208 |
| Height | 7.55" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 2.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-Z6603-208 Element 6kw 3ph 208v
