Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2N-Z2679 5.55 Inch Electric Heating Element
Item:
#1190415
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z2679 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z2679 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Z2679 Element 120v/600w

