RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-Z11216 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-Z11216 800w Electric OEM Heating Element for Commercial Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z11216 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z11216 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Z11216 Element 16 800w 240v
