Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2N-Y9145 7.5 Inch Electric Air Heater with Corrosion Resistant Metal
Item:
#1190414
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Y9145 |
| Manufacturer Part # | 2N-Y9145 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2N-Y9145 7.5 Inch Electric Air Heater with Corrosion Resistant Metal
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Y9145 Air Heater

