- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2N-Y7414 5.82 Inch Element Electric 1000w OEM for Appliance
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-Y7414 |
| Manufacturer Part # | 2N-Y7414 |
| Height | 1.03" |
| Width | 5.82" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-Y7414 Element 1000w 240v
