- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2N-6398 14 Inch Electric Heating Element Stainless Steel 800W
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-6398 |
| Manufacturer Part # | 2N-6398 |
| Height | 0.95" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 19.1" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-6398 Element Heat 120v 800w