RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-47431 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-47431 8.5 Inch Electric Heating Element with Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2N-47431 |
| Manufacturer Part # | 2N-47431 |
| Height | 3.35" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2N-47431 Element850w120v Llsc 7
