FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-38662UL hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-38662UL 13 Inch Electric Heating Element with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-38662UL |
| Manufacturer Part # | 2N-38662UL |
| Height | 11" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 4.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-38662UL Elem 240v 5750w Ff1725
