RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 2N-35693UL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 2N-35693UL 8.9 Inch Electric Heating Element with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2N-35693UL |
| Manufacturer Part # | 2N-35693UL |
| Height | 0.9" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2N-35693UL Element 120v 1650w Hw 10 6
