FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-306258UL hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N-306258UL Electric Element 208V 5.67kW Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-306258UL |
| Manufacturer Part # | 2N-306258UL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-306258UL Elem 208v 5.67kw Wfae Wv A