- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2N-30514ELUL 5.8 Inch Electric Element Commercial Heating 1500 Watt
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-30514ELUL |
| Manufacturer Part # | 2N-30514ELUL |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-30514ELUL Element 120v 1500w H 33