RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2N-11120-14 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N-11120-14 10 Inch Electric French Plate Stainless Steel
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2N-11120-14 |
| Manufacturer Part # | 2N-11120-14 |
| Height | 2.6" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 10.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2N-11120-14 Elm 480v 2600w Frnch Plt
