RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang hot dog equipment.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2N-11090-10 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N-11090-10 14 Inch Electric Oven Stainless Steel with 6 kW Heating
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-11090-10 |
| Manufacturer Part # | 2N-11090-10 |
| Height | 6" |
| Width | 14.45" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-11090-10 Elmnt F6oven 240v 6kw
