Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2MZ7534 1 Inch Door Label Hpd1e for Commercial Kitchens
Item:
#1252351
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ7534 |
| Manufacturer Part # | 2MZ7534 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2MZ7534 1 Inch Door Label Hpd1e for Commercial Kitchens
$42.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ7534 Door Label Hpd1e