Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2MZ6228 5.35 Inch OEM Faceplate Impact Resistant Corrosion Resistant
Item:
#1251630
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2MZ6228 |
| Manufacturer Part # | 2MZ6228 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2MZ6228 5.35 Inch OEM Faceplate Impact Resistant Corrosion Resistant
$93.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2MZ6228 Faceplate