RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2MZ19165 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2MZ19165 6.05 Inch OEM Overlay for Commercial Foodservice Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ19165 |
| Manufacturer Part # | 2MZ19165 |
| Height | 0.35" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ19165 Overlay Vcte
