- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2MZ18428 4.9 Inch Labelrcse Control Stainless Steel Automation
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ18428 |
| Manufacturer Part # | 2MZ18428 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ18428 Labelrcse Control