- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2MZ1688 Width 6 Inch Graphic Arrow Impact-Resistant Polymer Matte Black
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ1688 |
| Manufacturer Part # | 2MZ1688 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ1688 Graphic Arrow