RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2MZ13332 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2MZ13332 4.55 Inch Control Panel Label High-Visibility OEM
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ13332 |
| Manufacturer Part # | 2MZ13332 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ13332 Control Panel Lbl 30schd M