RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2MY8249 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2MY8249 5.75 Inch Sign Nacho Chips with Durable Food-Grade Material
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MY8249 |
| Manufacturer Part # | 2MY8249 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MY8249 Sign Nacho Chips
