RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2M47441 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2M47441 4.45 Inch OEM Faceplate for Commercial Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2M47441 |
| Manufacturer Part # | 2M47441 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2M47441 Faceplate Oc 1