RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2M307034 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2M307034 4 Inch Label Adhesive Durable Weather Resistant - Foodservice
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2M307034 |
| Manufacturer Part # | 2M307034 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2M307034 Label Mea 301 06 E Warme R