- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2M-Z8329 4.55 Inch Label Control Panel for Food Packaging 30s to 45s Cycle
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z8329 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z8329 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2M-Z8329 Label Cntrl Pnl 30sc/45s C