- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2M-Z6592 Tong Holder Graphic with Durable Impact-Resistant Alloy
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z6592 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z6592 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2M-Z6592 Tong Hldr Graphic8a Thu